Вогнезламостійкий сейф F60CL I. 150.K GUN
Сейф F60CL I. 150.K GUN призначений для зберігання збр-ї, обладнаний спеціальним відсіком для зберігання патр-нів, яке закривається на ключ.

◾здатний одночасно захищати цінні речі від злому (перший клас) і дії вогню (клас LFS 60 P).
◾має знімні полиці, пересувні магнітні ложементи, які можуть встановлюватися на будь-яку зручну висоту, і органайзер на дверях.
◾має вбудовану ригельну систему чотиристоронньої дії (10 хромованих активних ригеля обертових, діаметр ригеля 25 мм), ключовий сертифікований сейфовий замок STUV і дві німецькі термострічки BASF.
| Зовнішні розміри (ВхШхГ), мм: | 1520x650x650 |
| Внутрішні розміри (ВхШхГ), мм: | 1376x506x438 |
| Вага, кг: | 420 |
| Об'єм, л: | 305 |
| Зламостійкість: | I клас опору за ДСТУ EN 1143-1 |
| Вогнестійкість: | Клас LFS60P за ДСТУ EN 15659 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Каса | 1 |
| Кількість одиниць збр-ї: | 5 |
| Тип замку: | Ключовий сертифікований сейфовий замок STUV (Німеччина) класу VDS 1 |
| Тип покриття: | Порошкове покриття |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник, країна: | Паритет-К (Україна) |

Сертифікат на вогнестійкість

Сертифікат на зламостійкість


Компанія «Паритет-К» – лідер ринку України з виробництва та продажу сейфів та засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію найвищої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001
Компанія «Паритет-К» – єдиний в Україні серед виробників сейфів та засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських Систем Безпеки ESSA.
Виробництво та постачання єдиної продукції для ринку Європи та України
Продукція проходить сертифікаційні випробування у Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно з європейськими стандартами EN 1143-1, EN 14450, EN 15659
У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро
«Паритет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів та спорудженні банківських сховищ.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1520 мм |
| Зовнішня ширина | 650 мм |
| Зовнішня глибина | 650 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня глибина | 438 мм |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня ширина | 506.0 |
| Внутрішня висота | 1376.0 |
| Вага | 398.0 |
- Ціна: 55 506 ₴












