Сейф для зберігання збр-ї G.160.LUX
Збро-вий сейф GRIFFON G.160.LUX призначений для зберігання 10 ручок завдовжки до 1450 мм, піст-летів, ножів, боєпр-пасів, мисливських аксесуарів і засобів для догляду за збр-єю.

Головні особливості:
◾ Антизламна конструкція «зачіп», яка не дає змоги відчинити двері гострим предметом або викруткою

◾ Товщина металу дверей — 6 мм
◾ Товщина металу корпусу — 3 мм
◾ Тристороння система запирания, активні хромовані ригелі обертові, діаметром 25 мм і антизрізи з боку петель
◾ Додаткові опції на двері (входять до комплекту): - тримач шомполі, дві знімні кишені
◾ Ложемент (тримач дул) регулюється за висотою
◾ Отвори під анкерні болти для кріплення сейфа до стіни.
◾ Сейф призначений для зберігання збр-ї заввишки до 1450 мм
◾ Комплектується з електронним кодовым сейфовим замком M-LOCKS Нідерланди (сертифікат класу VDS 2), 2 ключами та інструкцією.
| Макс. висота збр-ї, мм: | 1450 |
| Зовнішні розміри (ВхШхГ), мм: | 1512x560x540 |
| Внутрішні розміри (ВхШхГ), мм: | 1472x554x419 |
| Вага, кг: | 180 |
| Об'єм, л: | 342 |
| Товщина металу дверей, мм: | 6 |
| Товщина металу корпусу, мм: | 3 |
| Кількість одиниць збр-ї: | 10 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Каса: | 1 |
| Тип замка: | Електронний кодовий сейфовий замок M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2 |
| Система замикання: | Ригельна система тристоронньої дії (6 хромованих активних ригелі обертових діаметр ригеля 25 мм), антизріз із боку петель |
| Тип покриття: | Порошкове покриття |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник, країна: | Паритет-К (Україна) |

Компанія «Паритет-К» — лідер ринку України з виробництва та продажу сейфів і засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію високої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001
Компанія «Прітет-К» — єдиний в Україні серед виробників сейфів і засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських систем безпеки ESSA.
Виробництво та постачання єдиної продукції для ринку Європи й України
Продукція проходить сертифікаційні випробування в Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно з європейськими стандартами EN 1143-1, EN 14450, EN 15659
У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро
«Парітет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів і заввишки банківських сховищ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня ширина | 560 мм |
| Зовнішня глибина | 540 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня глибина | 419 мм |
| Внутрішня ширина | 554.0 |
| Внутрішня висота | 1472.0 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Внутрішній об'єм | 342.0 |
| Вага | 180.0 |
| Кількість полиць | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота дула | 1450 |
- Ціна: 47 436 ₴








