Сейф F60CL I. 150.E GUN
Сейф для збр-ї GRIFFON F60CL I. 150.E GUN українського виробництва компанії «Паритет-К» призначений для зберігання 4 рушн-ць , довжиною до 1350 мм, пістолетів, ножів, боєприпасів, мисливських аксесуарів та засобів догляду за збр-єю.

Серія F60CL I, особливості:
◾ При заливці стінок корпусу і захисного шару двері сейфа використовується вогнестійкий пінобетон.
◾ По периметру дверного отвору проклеєний вогнестійкий ущільнювач - термострічка BASF (Німеччина).
◾ Комплектується сертифікованим електронним кодовим сейфовим замком M-LOCKS (Нідерланди), класу VDS 2.
◾ 4-х стороння ригельна система запирання, 10 сталевих обертових ригелів діаметром Ø 25 мм
◾ Ригельний механізм блокується замком і приводиться в рух зручною поворотною ручкою.
◾ Сейф оснащений системою релокеров (перезамикачів) для захисту від механічних і термічних впливів, наприклад при використанні зломщиками газового різака або кутошліфувальною машини (болгарки).
◾ Посилені зовнішні праві петлі з кутом відкривання дверей на 180°. Антизрізи з боку петель.
◾ 3 знімні полиці з регулюванням по висоті.
◾ Знімні навісні ложементи для збр-ї з регулюванням по висоті і пересувний магнітний ложемент.
◾ Отвори під анкерні болти для кріплення сейфа до підлоги. (входять в комплект поставки)
| Макс.висота збр-ї, мм: | 1350 |
| Зовнішні розміри (ВхШхГ), мм: | 1520x650x650 |
| Внутрішні розміри (ВхШхГ), мм: | 1376x506x438 |
| Зламостійкість: | клас 1 клас по EN 1143-1 |
| Вага, кг: | 420 |
| Об'єм, л: | 305 |
| Кількість одиниць збр-ї: | 4 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Каса: | 1 |
| Тип замку: | Електронний кодовий сейфовий замок M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2 |
| Система замикання: | Чотиристороння система блокування болтів (10 сталевих обертових ригелів діаметром 25 мм, сторона з захистом від порізів і петель) |
| Тип покриття: | Порошкове покриття |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник, країна: | Паритет-К (Україна) |

Компанія «Паритет-К» – лідер ринку України з виробництва та продажу сейфів та засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію найвищої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001.
Компанія «Паритет-К» – єдиний в Україні серед виробників сейфів та засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських Систем Безпеки ESSA.
Виробництво та постачання єдиної продукції для ринку Європи та України.
Продукція проходитиме сертифікаційні випробування в Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно з європейськими стандартами EN 1143-1, EN 14450, EN 15659.
У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро.
«Паритет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів та спорудження сховищ.

| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 420 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Основні | |
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 506 мм |
| Внутрішня глибина | 438 мм |
| Внутрішня висота | 1376 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1520 мм |
| Зовнішня ширина | 650 мм |
| Зовнішня глибина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота дула | 1350 |
- Ціна: 66 000 ₴










