



Сейф-ключниця GRIFFON MSK.40.E (Україна)
7 440 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00011963
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сейф-ключниця GRIFFON MSK.40.E (Україна)»

200 ₴
Безкоштовна доставка
Сейф GRIFFON MSK.40.E
GRIFFON MSK.40.E – сейф-ключниця, призначений для зберігання ключів у кількості до 24 комплектів ключів.

- Запатентована система замикання дверей і антизламна конструкція сейфа.
- Ригельна система – два хромованих активних обертових ригелі, діаметр ригеля – 25 мм.
- Товщина металу двері – 2 мм.
- Товщина металу стінок – 2 мм
- Обладнаний електронним кодовим замком MySafe.
- 2 коди користувача в електронному кодовому замку.

- Зовнішні розміри (висота х ширина х глибина) – 400 x 260 x 100 мм
- Внутрішні розміри (висота х ширина х глибина) – 396 x 256 x 53,5 мм.
- Вага – 8 кг
- Тип замка – електронний кодовий замок MySafe.
- Тип покриття – порошкове.
- Гарантія на сейф – 5 років.
- Гарантія на замок – 1 рік.
- Виробник – Паритет-К, Україна.

Компанія «Паритет-К» - лідер ринку України по виробництву та продажу сейфів і засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію високої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001
Компанія «Паритет-К» - єдиний в Україні серед виробників сейфів і засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських Систем Безпеки ESSA.
Виробництво і поставка єдиної продукції для ринку Європи та України
Продукція проходить сертифікаційні випробування в Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно європейським стандартам EN 1143-1, EN 14450, EN 15659
У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро
«Паритет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів і спорудженні банківських сховищ

| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Основні | |
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 256 мм |
| Внутрішня глибина | 53 мм |
| Внутрішня висота | 396 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 400 мм |
| Зовнішня ширина | 260 мм |
| Зовнішня глибина | 100 мм |
- Ціна: 7 440 ₴



