Сейф GG.500.L.E Cream
Збр-овий сейф GRIFFON GG.500.L.E Cream призначений для зберігання 7 р-шниць довжиною до 1260 мм, піст-летів, н-жів, бо-припасів, м-сливських аксесуарів та засобів догляду за збр-єю.

Головні особливості:
◾ Броньоване скло і внутрішня обробка
◾ Антизламна конструкція «зачіп», яка не дає можливості відкрити двері гострим предметом або викруткою

◾ Товщина металу двері — 3 мм.
◾ Тристороння система замикання, активні хромовані ригелі що обертаються, діаметром 25 мм і антизрізи з боку петель.
◾ Додаткові опції на двері (входять в комплект): - тримач шомпола, дві знімних кишені.
◾ Ложемент (тримач стовбурів) регулюється за висотою.
◾ Отвори під анкерні болти для кріплення сейфа до стіни.
◾ Сейф призначений для зберігання збр-ї висотою до 1250 мм.
◾ Комплектується електронним кодовим сейфовим замком M-LOCKS Нідерланди (сертифікат класу VDS 2), 2 ключами і інструкцією.
| Макс.висота збр-ї, мм: | 1250 |
| Зовнішні розміри (ВхШхГ), мм: | 1562x500x300 |
| Внутрішні розміри (ВхШхГ), мм: | 1522x494x231 |
| Вага, кг: | 102 |
| Об'єм,л: | 174 |
| Зламостійкість: | S1 по EN 14458 |
| Товщина металу дверей, мм: | 3 |
| Кількість одиниць збр-ї: | 7 |
| Кількість полиць: | 0 |
| Каса: | 1 |
| Тип замка: | Електронний кодовий сейфовий замок M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2 |
| Система замикання: | Система замикання: ригельна система (3 хромованих активних ригеля),броньоване скло, підсвічування, внутрішня обробка; анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни |
| Тип покриття: | Порошкове покриття |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник, країна: | Паритет-К (Україна) |

Компанія «Паритет-К» - лідер ринку України по виробництву та продажу сейфів і засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію високої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001
Компанія «Паритет-К» - єдиний в Україні серед виробників сейфів і засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських Систем Безпеки ESSA.
Виробництво і поставка єдиної продукції для ринку Європи та України
Продукція проходить сертифікаційні випробування в Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно європейським стандартам EN 1143-1, EN 14450, EN 15659
У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро
«Паритет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів і спорудженні банківських сховищ

| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 102 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Внутрішній об'єм | 174 л |
| Основні | |
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 494 мм |
| Внутрішня глибина | 231 мм |
| Внутрішня висота | 1522 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1562 мм |
| Зовнішня ширина | 500 мм |
| Зовнішня глибина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота дула | 1250 |
- Ціна: 59 970 ₴




