
Офісний сейф Mangalzavod СО-930К (Україна)
9 135 ₴
7 308 ₴
- В наявності
- Код: СО-930К
+380 (98) 008-14-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сейф для офісу СО-930К
СО-930К - сейф призначений для зберігання документів в офісі, а також інших цінних речей. Сейф обладнаний касовим відділенням для збереження грошей і печаток.

Переваги сейфу СО-930К
- Конструкцію корпусу виконано з листів сталі товщиною 2 мм (корпус) і 3 мм (дверна плита).
- Сейф пофарбований порошковою фарбою, що надає йому приємного вигляду та захищає його від корозії.
- Кольори на вибір: світло-сірий (RAL 7035), чорний (RAL 9005).
- Надійний ключовий замок сувальдного типу фірми САМ або ТИТАН захистить ваші документи або цінності від сторонніх.
- У сейфі є касове відділення, яке замикається замком Euro-lock (секретність - 2000 комбінацій).
- Габаритні розміри - Глибина 40 см, Ширина 44 см, Висота 93 см, Вага 53 кг.
Під замовлення можна зробити сейф в потрібному для Вас розмірі і кольорі.
Mangalzavod - лідер українського ринку із сегменту товарів для дому і саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах з металу: мангали, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Уся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 930 мм |
| Зовнішня ширина | 440 мм |
| Зовнішня глибина | 400 мм |
| Загальні | |
| Вага | 53 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 308 ₴



