

Меблевий сейф Mangalzavod СМ-250 (Україна)
2 775 ₴
2 220 ₴
- В наявності
- Код: СМ 250
Меблевий сейф із сувальдним замком СМ-250
СМ-250 сейф для встановлення в меблі. Використовується для домашнього зберігання, а також як готельний сейф. Підходить для зберігання пістолетів, патронів, грошей, документів та інших цінностей. Меблевий (пістолетний) сейф пофарбований порошковою фарбою (t запікання 180 °C — що надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії. Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи та цінності від сторонніх.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Товщина металу стінок 1.5 мм, товщина дверей 2 мм.
- Дверний отвір посилений.
- Двері утоплені.
- Сейф обладнаний полицею
- Внутрішні петлі для максимальної надійності.
- Ключовий замок сувальдного типу.
Габаритні розміри:
- Глибина 25 см.
- Ширина 35 см.
- Висота 25 см.
- Вес 5,7 кг.
На замовлення можна зробити сейф у потрібному для Вас розмірі та кольорі.

Mangalzavod — лідер українського ринку із сегмента товарів для дому та саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах із металу: мангалі, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Вся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 5.7 кг |
- Ціна: 2 220 ₴



