Пістолетний сейф SP-250V із вертикальними відділеннями
3 450 ₴
2 760 ₴
- В наявності
- Код: SP-250V
Сейф для зберігання зброї пістолетний SP-250V з вертикальними відділеннями
Пістолетний сейф SP-250V - це надійне сховище для безпечного розміщення вогнепальної зброї, патронів, документів, грошових коштів та інших цінностей. Компактний і міцний, він чудово підходить для встановлення в меблі, використання в готелях, касових зонах і домашніх умовах.
Конструкцію сейфа виконано з листової сталі з посиленим дверним отвором і загнутими краями дверей, що збільшує його міцність і стійкість до злому. Внутрішні петлі додатково підвищують надійність сейфа.
Особливістю цієї моделі є два вертикальних відділення, одне з яких обладнане знімною полицею й окремими дверцятами завтовшки 2 мм, які замикаються замком Euro-lock з 2000 комбінаціями секретності.
Для захисту від корозії сейф пофарбовано порошковою фарбою (колір чорний, RAL 9005) із запіканням за 180°C.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Габаритні розміри
Глибина: 25 см
Ширина: 35 см
Висота: 25 см - Глибина касового відділення: 19,5 см
- Ширина касового відділення: 17,5 см
- Вага: 6,95 кг
- Товщина металу: (корпус/двері), мм: 1/2
- Колір: чорний (RAL 9005)
- Тип замка: Ключевий
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- сейф,
- паспорт,
- інструкція,
- ключі.
Mangalzavod - лідер українського ринку із сегменту товарів для дому та саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах з металу: мангали, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Уся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 2 |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 6.95 кг |
- Ціна: 2 760 ₴










