Сейф збройовий ШОС-1250, антрацитово-сірий
7 425 ₴
5 940 ₴
- В наявності
- Код: ШОС-1250
Сейф для зберігання зброї ШОС-1250, антрацитово-сірий
Збройовий сейф ШОС-1250 призначений для безпечного зберігання двох одиниць вогнепальної зброї заввишки до 1220 мм, а також патронів і додаткових аксесуарів. Він розроблений з урахуванням сучасних вимог безпеки та повністю відповідає дозвільній системі України.
Міцна сталева конструкція, посилені двері з фальшпанеллю та надійний сувальдний ригельний замок гарантують високий ступінь захисту. Внутрішній простір сейфа організовано таким чином, щоб зручно зберігати зброю, а також набої та важливі документи в трейзері, що закривається.
Завдяки кріпленню до підлоги, сейф надійно фіксується в приміщенні і запобігає несанкціонованому переміщенню.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Габаритні розміри
- Висота: 124,5 см
- Ширина: 30 см
- Глибина: 25 см
- Вага: 25 кг

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Збройовий сейф ШОС-1250
- Паспорт виробу
- Інструкція з експлуатації
- Комплект ключів

Mangalzavod - лідер українського ринку із сегменту товарів для дому та саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах з металу: мангали, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Уся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1245 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Максимальна висота дула | 1220 |
| Кількість збройових дул | 2 |
| Відділення для патронів | Да |
- Ціна: 5 940 ₴








