


Піч-буржуйка BP-KYIV з радіатором і варильною поверхнею 4 мм
9 188 ₴
- В наявності
- Код: BP-KYIV
Дров'яна піч-буржуйка BP-KYIV з радіатором і варильною поверхнею 4 мм
Піч-буржуйка BP-KYIV — це універсальний пристрій, призначений для обігріву приміщень і приготування їжі. Працює на дровах, має варильну поверхню з 4 мм сталі та радіаторні бічні стінки, які збільшують тепловіддачу і забезпечують швидке прогрівання приміщення. Завдяки своїй конструкції, піч вирізняється високою ефективністю, економною витратою палива та простотою експлуатації.
Піч ідеально підходить для використання в приватних будинках, дачних ділянках, майстернях, гаражах, теплицях, тимчасових будівлях і складських приміщеннях, а також може використовуватися в екстрених ситуаціях, коли потрібне автономне опалення.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа опалювального приміщення: 50 кв.м
- Обсяг опалювального приміщення: 125 куб.м
- Номінальна потужність 7 кВт
- Максимальна потужність 8 кВт
- Коефіцієнт корисної дії 85 %
- Габарити печі з ніжками (В*Ш*Г): 800х305х554 мм
- Вага: 50 кг
- Габарити топки (В*Ш*Г): 254х231х492 мм
- Об'єм топки: 29 л
- Діаметр варильної поверхні: 15 см
- Двері топки 207х192 мм поворотні із затвором
- Двері зольної камери 43х192 мм поворотні із затвором
- Колосник незнімний
ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Корпус печі виготовлено з листової сталі товщиною 4 мм
- Основна частина корпусу виготовлена з гнутого цільного листа сталі (П-подібна форма)
- Покриття: два шари термостійкої фарби (до 800°С)
- Піч має радіаторні бічні поверхні
- Піч обладнана шибером для зміни перетину димоходу
- Приєднувальний діаметр патрубка димоходу - 108 мм під трубу діаметром 110 мм
- Має знімний лоток для видалення золи
- Має незнімні ніжки висотою 200 мм
- Тип палива: деревні брикети, дрова
- Довжина поліна (макс.): 450 мм

КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- піч
- лоток для видалення золи.
Mangalzavod — лідер українського ринку з сегмента товарів для дому та саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах із металу: мангали, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Вся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Так |
| Площа обігріву | 65 кв.м |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 785 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Ширина топкових дверцят | 192 мм |
| Висота топкових дверцят | 207 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Об'єм камери згоряння | 42.3 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 9 188 ₴



