Офісний сейф СБЕ-720 чорний (Україна)
7 200 ₴
5 760 ₴
- В наявності
- Код: 00027331
Офісний сейф СБЕ-720 з касою, сувальдний замок 3 ригелі, чорний
Офісний сейф серії СБЕ призначений для зберігання документів, грошей, печаток та інших цінностей. Сейф оснащений касовим відділенням для зберігання готівки та важливих дрібних предметів.
Корпус сейфа виготовлений зі сталевих листів товщиною 1 мм, дверна плита - 1,5 мм. Сейф обладнаний ключовим сувальдним замком з трьома ригелями діаметром 10 мм з горизонтальним замиканням, що забезпечує захист вмісту від стороннього доступу.
Касове відділення закривається окремим замком Euro-lock із секретністю 2000 комбінацій. Усередині сейфа встановлена знімна полиця.
Сейф пофарбований порошковою фарбою, яка захищає метал від корозії та забезпечує привабливий зовнішній вигляд.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип сейфа: офісний
- Серія: СБЕ
- Товщина металу корпусу: 1 мм
- Товщина дверної плити: 1,5 мм
- Основний замок: ключовий, сувальдний
- Кількість ригелів: 3 шт
- Діаметр ригелів: 10 мм
- Тип замикання: горизонтальний
- Касове відділення: є
- Замок касового відділення: Euro-lock
- Секретність замка: 2000 комбінацій
- Полиця: 1 знімна
- Тип фарбування: порошкове
- Захист покриття: антикорозійний
- Висота: 72 см
- Ширина: 44 см
- Глибина: 36 см
- Вага: 23,7 кг
Під замовлення можна зробити сейф в потрібному для Вас розмірі і кольорі.
Mangalzavod - лідер українського ринку із сегменту товарів для дому і саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах з металу: мангали, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Уся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 720 мм |
| Зовнішня ширина | 440 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Загальні | |
| Вага | 23.7 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 5 760 ₴











