Сейф для зберігання збр-ї G. 450.LUX Е
Сейф G. 450.LUX з оздобленням спеціалізується в основному на зберіганні збр-ї нарізної чи гладкоствольної, а також амуніції для нього. Максимальна кількість стволів для зберігання становить до 4 одиниць, висотою до 1480 мм, будинку і/або в офісі, всередині оздоблена ковроліном.

Головні особливості:
◾ Антівзломная конструкція «зачіп», яка не дає можливість відкрити двері гострим предметом або викруткою

◾ Товщина металу двері -- 6 мм
◾ Товщина металу корпусу -- 3 мм
◾ Тристороння система замикання, активні хромовані ригелі що обертаються, діаметром 25 мм і антизрізи з боку петель
◾ Додаткові опції на двері (входять в комплект): - тримач шомпола, два знімних кишені
◾ Внутрішня петля-антизріз
◾ Захист замку від висвердлювання спеціальною твердосплавною пластиною з марганцевої сталі
◾ Ложемент (тримач стовбурів) регулюється по висоті
◾ Отвори під анкерні болти для кріплення сейфа до стіни.
◾ Сейф призначеними для зберігання збр-ї висотою до 1450 мм
◾ Комплектується електронним кодовим замком, 2 ключами і інструкцією.
| Макс.висота збр-ї, мм: | 1350 |
| Зовнішні розміри (ВхШхГ), мм: | 1512x450x350 |
| Внутрішні розміри (ВхШхГ), мм: | 1488x444x277 |
| Вага, кг: | 130 |
| Товщина металу дверей, мм: | 6 |
| Товщина металу корпусу, мм: | 3 |
| Кількість одиниць збр-ї: | 4 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Каса: | 1 |
| Тип замку: | Електронний кодовий |
| Система замикання: | Ригельна система (3 хромованих активних обертових ригелі, діаметр ригеля 25 мм, петля-антисрез) |
| Тип покриття: | Порошкове покриття |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник, країна: | Паритет-К (Україна) |

Компанія «Паритет-К» - лідер ринку України по виробництву та продажу сейфів і засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію високої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001
Компанія «Паритет-К» - єдиний в Україні серед виробників сейфів і засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських Систем Безпеки ESSA.
Виробництво і поставка єдиної продукції для ринку Європи та України
Продукція проходить сертифікаційні випробування в Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно європейським стандартам EN 1143-1, EN 14450, EN 15659
У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро
«Паритет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів і спорудженні банківських сховищ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня ширина | 450 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня глибина | 277 мм |
| Внутрішня ширина | 444.0 |
| Внутрішня висота | 1488.0 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вага | 130.0 |
| Кількість полиць | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота дула | 1450 |
- Ціна: 32 880 ₴




