Збро-вий сейф GG.500.L.E
Збро-вий сейф GRIFFON GG.500.L.E призначений для зберігання 7 р-шниць довжиною до 1260 мм, піст-летів, н-жів, б-єприпасів, мисл-вських аксесуарів та засобів догляду за збр-ю.

Головні особливості:
◾ Броньоване скло і внутрішня обробка
◾ Антівзломная конструкція «зачіп», яка не дає можливість відкрити двері гострим предметом або викруткою

◾ Товщина металу двері — 3 мм
◾ Тристороння система замикання, активні хромовані ригелі що обертаються, діаметром 25 мм і антизрізи з боку петель
◾ Додаткові опції на двері (входять в комплект): - тримач шомпола, два знімних кишені.
◾ Ложемент (тримач стовбурів) регулюється по висоті
◾ Отвори під анкерні болти для кріплення сейфа до стіни.
◾ Сейф призначеними для зберігання збр-ї висотою до 1250 мм
◾ Комплектується з електронним кодовим сейфовим замком M-LOCKS Нідерланди (сертифікат класу VDS 2), 2 ключами і інструкцією.
| Макс.висота збр-ї, мм: | 1250 |
| Зовнішні розміри (ВхШхГ), мм: | 1562x500x300 |
| Внутрішні розміри (ВхШхГ), мм: | 1522x494x231 |
| Вага, кг: | 102 |
| Об'єм,л: | 174 |
| Зламостійкість: | S1 по EN 14458 |
| Товщина металу дверей, мм: | 3 |
| Кількість одиниць збр-ї: | 7 |
| Кількість полиць: | 0 |
| Каса: | 1 |
| Тип замку: | Електронний кодовий сейфовий замок M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2 |
| Система замикання: | Система замикання: ригельна система (3 хромованих активних ригеля),броньоване скло, підсвічування, внутрішня обробка; анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни |
| Тип покриття: | Порошкове покриття |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник, країна: | Паритет-К (Україна) |

Компанія «Паритет-К» - лідер ринку України по виробництву та продажу сейфів і засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію високої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001
Компанія «Паритет-К» - єдиний в Україні серед виробників сейфів і засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських Систем Безпеки ESSA.
Виробництво і поставка єдиної продукції для ринку Європи та України
Продукція проходить сертифікаційні випробування в Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно європейським стандартам EN 1143-1, EN 14450, EN 15659
У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро
«Паритет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів і спорудженні банківських сховищ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1562 мм |
| Зовнішня ширина | 500 мм |
| Зовнішня глибина | 300 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня глибина | 231 мм |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня ширина | 494.0 |
| Внутрішній об'єм | 174.0 |
| Внутрішня висота | 1522.0 |
| Максимальна висота дула | 1250 |
| Вага | 102.0 |
- Ціна: 59 970 ₴



