

Вбудований сейф GRIFFON WB.3436.C (Україна)
23 970 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00010546
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Вбудований сейф GRIFFON WB.3436.C (Україна)»

200 ₴
Безкоштовна доставка
Вбудований сейф GRIFFON WB.3436.C
Вбудовані сейфи серії WB кріпляться на стіну за допомогою спеціальної арматури, а загальна товщина дверей прирівнюється до 10 мм.

Головні особливості:
◾спеціальна арматура для надійного кріплення сейфа в стіну;
◾три хромованих активних ригеля;
◾сертифікований кодовий механічний замок M-LOCKS (Нідерланди) класу VDS 2;
◾вбудовані сейфи від ТМ Griffon підходять як для офісних, так і для приватних приміщень;
◾внутрішня знімна полиця розділяє сейф горизонтально на два відділи.
| Тип сейфа: Вбудовується у стіну Зовнішні розміри (ВхШхГ), мм: 342x362x360 Внутрішні розміри (ВхШхГ), мм: 330x330x253 Вага, кг: 46 Товщина металу, мм: 10 Кількість полиць: 1 Тип замка: Сертифікований кодовий механічний замок M-LOCKS (Нідерланди) класу VDS 2 Система замикання: Ригельна система (3 хромованих активних ригеля, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм) Тип покриття: Лако-фарбове покриття Колір: Темно-сірий Гарантія: 5 років Виробник, країна: Паритет-К (Україна) |

Компанія «Паритет-К» – лідер ринку України з виробництва та продажу сейфів та засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію найвищої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001
Компанія «Паритет-К» – єдиний в Україні серед виробників сейфів та засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських Систем Безпеки ESSA.
Виробництво та постачання єдиної продукції для ринку Європи та України
Продукція проходить сертифікаційні випробування у Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно з європейськими стандартами EN 1143-1, EN 14450, EN 15659
У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро
«Паритет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів та спорудженні банківських сховищ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина дверей | 10 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 342 мм |
| Зовнішня ширина | 362 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня глибина | 253 мм |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня ширина | 330.0 |
| Внутрішня висота | 330.0 |
| Вага | 46.0 |
- Ціна: 23 970 ₴



