

Офісний сейф GRIFFON R. 26.K (Україна)
6 990 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00010608
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Офісний сейф GRIFFON R. 26.K (Україна)»

200 ₴
Безкоштовна доставка
Офісний сейф GRIFFON R. 26
Офісний сейф GRIFFON R. 26.K – це оптимальний і надійний варіант виробів для зберігання цінностей та важливої документації в будь-якій квартирі або установі.

Головні особливості:
◾сейф має посилену протизламну конструкцію, весь периметр лицьової сторони сейфа додатково укріплений смугами сталі товщиною 6 мм;
◾потужна ригельна система замикання з двома обертовими хромованими ригелями діаметром 25 мм перешкоджає можливості перепиляти ригелі ріжучим інструментом;
◾комплектується сувальдним ключовим замком STUV Німеччина (клас Vds 1, EN 1300 клас A);
◾отвори під анкерні болти для кріплення сейфа до підлоги і стіни;
◾внутрішня знімна полка, поділяє сейф горизонтально на два відділи.
| Тип сейфа: | Меблевий |
| Зовнішні розміри (ВхШхГ), мм: | 260x350x260 |
| Внутрішні розміри (ВхШхГ), мм: | 254x344x189 |
| Вага, кг: | 14 |
| Об'єм, л: | 17 |
| Товщина металу, мм: | 5 |
| Кількість полиць: | 1 |
| Тип замка: | Ключовий сертифікований сейфовий замок STUV (Німеччина) класу VDS 1 |
| Тип покриття: | Порошкове покриття |
| Колір: | Антрацитно-сірий (RAL 7016) |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник, країна: | Паритет-К (Україна) |


Компанія «Паритет-К» - лідер ринку України по виробництву та продажу сейфів і засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію високої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001
Компанія «Паритет-К» - єдиний в Україні серед виробників сейфів і засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських Систем Безпеки ESSA
Виробництво і поставка єдиної продукції для ринку Європи та України
Продукція проходить сертифікаційні випробування в Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно європейським стандартам EN 1143-1, EN 14450, EN 15659
У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро
«Паритет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів і спорудженні банківських сховищ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина дверей | 5 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 260 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня глибина | 189 мм |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня ширина | 344.0 |
| Внутрішня висота | 254.0 |
| Вага | 14.0 |
- Ціна: 6 990 ₴



