Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Офісний сейф GRIFFON R. 65.K (Україна)»

200 ₴
Безкоштовна доставка
Офісний сейф GRIFFON R. 65
Офісний сейф GRIFFON R. 65.K – це оптимальний і надійний варіант для зберігання цінностей та важливої документації в будь-якій квартирі або установі.

Головні особливості:
◾сейф має посилену протизломну конструкцію, весь периметр лицьової сторони сейфа додатково укріплений смугами сталі товщиною 6 мм;
◾потужна ригельна система тристоронньої дії замикання з чотирма обертовими хромованими ригелями діаметром 25 мм (перешкоджає можливості перепиляти ригелі ріжучим інструментом);
◾комплектується з сувальдним ключовим замком STUV Німеччина (клас Vds 1, EN 1300 клас A);
◾отвори під анкерні болти для кріплення сейфа до підлоги і стіни;
◾внутрішня знімна полка і каса.
| Тип сейфа: | Меблевий |
| Зовнішні розміри (ВхШхГ), мм: | 652x435x360 |
| Внутрішні розміри (ВхШхГ), мм: | 646x442x308 |
| Вага, кг: | 40 |
| Об'єм, л: | 86 |
| Товщина металу, мм: | 5 |
| Кількість полиць: | 1 |
| Каса: | 1 |
| Тип замку: | Ключовий сертифікований сейфовий замок STUV (Німеччина) класу VDS 1 |
| Система замикання: | Ригельна система тристороннього дії (4 хромованих активних обертових ригелі, діаметр ригеля 25 мм) |
| Тип покриття: | Порошкове покриття |
| Колір: | Антрацитно-сірий (RAL 7016) |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник, країна: | Паритет-К (Україна) |


Компанія «Паритет-К» – лідер ринку України з виробництва та продажу сейфів та засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію найвищої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001
Компанія «Паритет-К» – єдиний в Україні серед виробників сейфів та засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських Систем Безпеки ESSA.
Виробництво та постачання єдиної продукції для ринку Європи та України
Продукція проходить сертифікаційні випробування у Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно з європейськими стандартами EN 1143-1, EN 14450, EN 15659
У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро
«Паритет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів та спорудженні банківських сховищ.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина дверей | 5 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 652 мм |
| Зовнішня ширина | 435 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня глибина | 308 мм |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня ширина | 431.0 |
| Внутрішня висота | 646.0 |
| Вага | 40.0 |
- Ціна: 10 500 ₴









