
Архівна шафа GRIFFON C.170.K (Україна)
12 960 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00010777
Архівна шафа GRIFFON C.170.K
Металеві меблі серії C – відмінний варіант для зберігання офісних документів різного ступеня важливості. Моделі металевих офісних шаф серії C відмінно вписуються в будь-який інтер'єр сучасної установи, дозволяють зберігати документи компактно, обладнані вбудованим ключовим замком EURO-LOCKS (виробництво – Польща), 4 знімними зручними полицями, оптимальною товщиною металевого корпусу.

Головні особливості:
| Тип сейфа: | Шафа архівна |
| Зовнішні розміри (ВхШхГ), мм: | 1710x1000x400 |
| Внутрішні розміри (ВхШхГ), мм: | 1648x998x368 |
| Вага, кг: | 63 |
| Товщина металу стінок, мм: | 1 |
| Товщина металу дверей, мм: | 1 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Тип замка: | Ключовий замок EURO-LOCKS (Польща) |
| Тип покриття: | Порошкове покриття |
| Колір: | Світло-сірий (RAL 7035) |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник, країна: | Паритет-К (Україна) |

Компанія «Паритет-К» - лідер ринку України по виробництву та продажу сейфів і засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію високої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001
Компанія «Паритет-К» - єдиний в Україні серед виробників сейфів і засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських Систем Безпеки ESSA
Виробництво і поставка єдиної продукції для ринку Європи та України
Продукція проходить сертифікаційні випробування в Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно європейським стандартам EN 1143-1, EN 14450, EN 15659
У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро
«Паритет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів і спорудженні банківських сховищ

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | архівний шафа |
| Наявність замку | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Паритет-К |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1710 мм |
| Вага | 63 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 998 мм |
| Внутрішня глибина | 368 мм |
| Внутрішня висота | 1648 мм |
| Основні | |
| Товщина дверей | 1 мм |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 60 мес |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1710 мм |
| Зовнішня ширина | 1000 мм |
| Зовнішня глибина | 400 мм |
- Ціна: 12 960 ₴



