


Сейф-ключниця GRIFFON MSK.17.E (Україна)
5 950 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00011962
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сейф-ключниця GRIFFON MSK.17.E (Україна)»

200 ₴
Безкоштовна доставка
Cейф GRIFFON MSK.17.E
GRIFFON MSK.17.E – сейф-ключниця, призначений для зберігання ключів у кількості до 8 комплектів ключів.

- Запатентована система замикання дверей і антизламна конструкція сейфа.
- Ригельна система — два хромовані активні обертові ригелі, діаметр ригеля — 25 мм.
- Товщина металу дверей — 2 мм.
- Товщина металу стінок — 2 мм.
- Обладнаний кодовим електронним замком MySafe.
- 2 коди користувача в електронному кодовому замку.

- Зовнішні розміри (висота х ширина х глибина) – 170 x 240 x 100 мм.
- Внутрішні розміри (висота х ширина х глибина) – 166 x 236 x 53,5 мм.
- Вага – 4,5 кг.
- Тип замка – електронний кодовий замок MySafe.
- Тип покриття — порошкове.
- Гарантія на сейф — 5 років.
- Гарантія на замок — 1 рік.
- Виробник – Паритет-К, Україна.

Компанія «Паритет-К» — лідер ринку України з виробництва та продажу сейфів і засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію високої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001
Компанія «Прітет-К» — єдиний в Україні серед виробників сейфів і засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських систем безпеки ESSA.
Виробництво та постачання єдиної продукції для ринку Європи й України
Продукція проходить сертифікаційні випробування в Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно з європейськими стандартами EN 1143-1, EN 14450, EN 15659
У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро
«Парітет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів і заввишки банківських сховищ

| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Основні | |
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 236 мм |
| Внутрішня глибина | 53 мм |
| Внутрішня висота | 166 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 170 мм |
| Зовнішня ширина | 240 мм |
| Зовнішня глибина | 100 мм |
- Ціна: 5 950 ₴



