


Офісний сейф GRIFFON B.65.E сірий (Україна)
9 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00016540
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Офісний сейф GRIFFON B.65.E сірий (Україна)»

200 ₴
Безкоштовна доставка
Сейф офісний GRIFFON B.65.E сірий
GRIFFON B.65.E – офісний сейф для зберігання грошей, ювелірних прикрас, паперів, документів та інших цінностей від несанкціонованого доступу. Обладнаний електронним кодовим замком GRIFFON (Україна).

- Ригельна система, 2 активних хромованих ригелі, що обертаються, діаметром 16 мм.
- Товщина металу корпусу – 1,2 мм.
- Товщина металу дверей – 1,2 мм.
- Забезпечений двома полицями.
- Обладнаний кодовим електронним замком GRIFFON.
- Анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги.

- Зовнішні розміри (висота x ширина x глибина) – 652 x 460 x 350 мм.
- Внутрішні розміри (висота x ширина x глибина) – 624 x 458 x 327 мм.
- Вага – 21 кг.
- Об'єм - 94 л.
- Кількість полиць – 2 шт.
- Тип замка – кодовий електронний замок GRIFFON.
- Тип покриття – порошкове.
- Гарантія на сейф – 5 років.
- Гарантія на замок – 1 рік.
- Виробник – Паритет-К, Україна.

Компанія «Паритет-К» - лідер ринку України по виробництву та продажу сейфів і засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію високої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001
Компанія «Паритет-К» - єдиний в Україні серед виробників сейфів і засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських Систем Безпеки ESSA.
Виробництво і поставка єдиної продукції для ринку Європи та України
Продукція проходить сертифікаційні випробування в Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно європейським стандартам EN 1143-1, EN 14450, EN 15659
У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро
«Паритет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів і спорудженні банківських сховищ

| Загальні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Основні | |
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 458 мм |
| Внутрішня глибина | 327 мм |
| Внутрішня висота | 624 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 652 мм |
| Зовнішня ширина | 460 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
- Ціна: 9 000 ₴



