



Сейф меблевий Ferocon Energy Violet (Україна)
4 790 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00016585
+380 (98) 008-14-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Меблевий сейф Ferocon Energy Violet
Ferocon Energy Violet — меблевий сейф для зберігання важливих речей і цінностей. Сучасний дизайн з обтічними кутами гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Обладнаний електронним кодовим замком типу "крапля", знімною полицею та якісним килимком.

- Зварна конструкція зі сталі;
- Внутрішні петлі;
- Знімна полиця — 1;
- Товщина металу дверей - 4 мм;
- Товщина металу корпусу - 1,5 мм;
- Анкерне кріплення до стіни та підлоги;
- Зовнішні розміри (ширина х висота х глибина) — 350 х 250 х 280 мм;
- Внутрішні розміри (ширина х висота х глибина) — 347х247х220 мм;
- Вага – 12 кг;
- Тип замка — електронний;
- Гарантия на сейф — 5 років;
- Гарантія на замок - 1 рік.

Компанія Ferocon вийшла на ринок 2010 року, і на цей момент є великим виробником металевих офісних і промислових меблів, охоронних систем, систем зберігання, а також інших виробів із металу. На сьогодні, завдяки гнучкій ціновій політиці та високій якості виробів, компанія Ferocon завоювала довіру клієнтів найвищого рівня. Серед них як великі гіпермаркети, виробники та заводи, так і банки, що ведуть поштові служби та аптеки.


Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Основні | |
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 347 мм |
| Внутрішня глибина | 220 мм |
| Внутрішня висота | 247 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 790 ₴



