



Сейф меблевий Ferocon Energy 40Є (Україна)
6 880 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00016590
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сейф меблевий Ferocon Energy 40Є (Україна)»

200 ₴
Безкоштовна доставка
Меблевий сейф Ferocon Energy 40Е
Ferocon Energy 40Е - меблевий сейф для зберігання важливих речей і цінностей. Сучасний дизайн з округлими кутами гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Обладнаний електронним кодовим замком типу "крапля", полицею і якісним килимком.

- Зварна конструкція зі сталі;
- Внутрішні петлі;
- Поличка - 1;
- Товщина металу дверей - 4 мм;
- Товщина металу корпусу - 1,5 мм;
- Анкерне кріплення до стіни і підлоги;
- Зовнішні розміри (ширина х висота х глибина) – 400 х 400 х 360 мм;
- Внутрішні розміри (ширина х висота х глибина) - 397 х 397 х 300 мм;
- Вага – 19,5 кг;
- Тип замку – електронний;
- Гарантія на сейф – 5 років;
- Гарантія на замок - 1 рік.

Компанія Ferocon вийшла на ринок в 2010 році, і на даний момент є великим виробником металевих офісних та промислових меблів, охоронних систем, систем зберігання, а також інших виробів з металу. На сьогоднішній день, завдяки гнучкій ціновій політиці і високій якості виробів, компанія Ferocon завоювала довіру клієнтів найвищого рівня. Серед них як великі гіпермаркети, виробники і заводи, так і банки, провідні поштові служби і аптеки.


| Загальні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Основні | |
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 397 мм |
| Внутрішня глибина | 300 мм |
| Внутрішня висота | 397 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 400 мм |
| Зовнішня ширина | 400 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
- Ціна: 6 880 ₴



