


Меблевий сейф GRIFFON MSR.30.Е синій (Україна)
10 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00017260
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Меблевий сейф GRIFFON MSR.30.Е синій (Україна)»

200 ₴
Безкоштовна доставка
Сейф меблевий GRIFFON MSR.30.Е синій
GRIFFON MSR.30.Е – зламостійкий меблевий сейф для установки в офісі або квартирі. Його основною особливістю є стильний дизайн з округлими кутами, який ідеально впишеться в інтер'єр будь-якого офісу або квартири. У сейфі використовується ригельна система замикання - 2 активних обертових хромованих ригеля, діаметром по 25 мм. Укомплектований електронним кодовим замком MySafe.

- Зламостійка конструкція.
- Ригельна система, 2 хромованих активних обертових ригелі діаметром 25 мм
- Товщина металу корпусу - 2 мм.
- Товщина металу двері - 4 мм
- Забезпечений однією полицею.
- Обладнано кодовим електронним замком MySafe.
- Анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги та стіни.

- Зовнішні розміри (висота х ширина х глибина) - 300 x 380 x 320 мм.
- Внутрішні розміри (висота х ширина х глибина) – 296 x 376 x 264 мм.
- Вага – 15 кг.
- Об'єм - 29 л.
- Кількість полиць - 1 шт.
- Тип замку - кодовий електронний замок MySafe.
- Тип покриття – порошкове.
- Гарантія на сейф - 5 років.
- Гарантія на замок – 1 рік.
- Виробник–Паритет-К, Україна.

Компанія «Паритет-К» - лідер ринку України по виробництву та продажу сейфів і засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію високої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001
Компанія «Паритет-К» - єдиний в Україні серед виробників сейфів і засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських Систем Безпеки ESSA.
Виробництво і поставка єдиної продукції для ринку Європи та України
Продукція проходить сертифікаційні випробування в Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно європейським стандартам EN 1143-1, EN 14450, EN 15659
У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро
«Паритет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів і спорудженні банківських сховищ

| Загальні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Основні | |
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 376 мм |
| Внутрішня глибина | 264 мм |
| Внутрішня висота | 296 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 300 мм |
| Зовнішня ширина | 380 мм |
| Зовнішня глибина | 320 мм |
- Ціна: 10 500 ₴



