


Сейф для депонування GRIFFON CLWD II.51.K (Україна)
57 900 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 00018534
Відправка з 02 травня 2026Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сейф для депонування GRIFFON CLWD II.51.K (Україна)»

200 ₴
Безкоштовна доставка
Зламостійкий сейф для депонування GRIFFON CLWD II.51.K
GRIFFON CLWD II.51.K - зламостійкий сейф зі спеціальним отвором для депонування. Сейф укомплектований ключовим сейфовим замком STUV (Німеччина).

- Європейський орган сертифікації ECB-S по D-ll класу опору до зламу за EN143-2:2014.
- Зламостійка конструкція D-ll клас за EN 1143-2:2014.
- Анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги.
- Ригельна система - 5 хромованих активних обертових ригелі, діаметром по 25 мм.

- Зовнішні розміри (висота x ширина x глибина) – 510 x 610 x 465 мм.
- Внутрішні розміри (висота x ширина x глибина) – 400 x 500 x 300 мм.
- Вага – 108 кг.
- Об'єм - 60 л.
- Тип замка – ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1.
- Тип покриття – порошкове.
- Гарантія на сейф - 5 років.
- Гарантія на замок - 1 рік.
- Виробник – Паритет-К, Україна.


Компанія «Паритет-К» – лідер ринку України з виробництва та продажу сейфів та засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію найвищої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001
Компанія «Паритет-К» – єдиний в Україні серед виробників сейфів та засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських Систем Безпеки ESSA.
Виробництво та постачання єдиної продукції для ринку Європи та України
Продукція проходить сертифікаційні випробування у Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно з європейськими стандартами EN 1143-1, EN 14450, EN 15659
У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро
«Паритет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів та спорудженні банківських сховищ

| Загальні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Основні | |
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 500 мм |
| Внутрішня глибина | 300 мм |
| Внутрішня висота | 400 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 510 мм |
| Зовнішня ширина | 610 мм |
| Зовнішня глибина | 465 мм |
- Ціна: 57 900 ₴



