
Замок сувальдний додатковий HORST HR-03S (Китай)
849 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00019667
Сувальдний додатковий замок HORST HR-03S
HR-03S — сувальдний врізний замок призначений для вхідних дверей. Встановлюється як додатковий верхній замок. Має реверсивний язичок, завдяки чому може бути встановлений як на ліві, так і на праві двері товщиною від 30 до 50 мм. Замикання відбувається трьома ригелями (діаметр — 16 мм) з повним виходом 26 мм. Сталевий замок із бекcетом — 65 мм.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Тип встановлення — врізний.
- Замок для дверей товщиною від 30 до 50 мм.
- Матеріал замка — сталь.
- Габаритні розміри — 225x110x35 мм;
- Механізм замикання — сувальдний.
- Кількість ригелів — 3, діаметр ригеля — 16 мм; вихід засуву — 26 мм.
- Універсальність — замок підходить як для лівосторонніх, так і для правосторонніх дверей.
- Бексет — 65 мм.
- Замок має отвори для кріплення протектора на серцевину та гвинтів стяжних ручок на розеті.
- У комплект входить 5 ключів.

Продукція компанії HORST має високу естетичну цінність і отримала визнання по всьому світу. Продукція Horst представлена великим асортиментом моделей запірних механізмів, для виготовлення яких застосовуються надійні матеріали (високоякісна нержавіюча сталь, латунь та ін.). Вироблена продукція контролюється на всіх етапах виробництва. Відмінною особливістю бренду HORST є поєднання якості продукції, стильного дизайну та доступної ціни.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horst |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 65 мм |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 849 ₴



