Сейф меблевий СМ-150 комбо
СМ-150 сейф із механічним сувальдним замком для встановлення в меблі. Використовується для домашнього зберігання, а також як готельний сейф. Підходить для зберігання грошей, документів та інших цінностей.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Габаритні розміри: Висота 15,3 см, Ширина 20 см, Глибина 17 см.
- Товщина дверей — 2 мм.
- Товщина корпусу — 1,5 мм.
- Замок сувальдного типу.
- Фарбування: порошкове RAL 7016, порошкове RAL 7046.
- Вага 1,9 кг.
- Отвори під анкерну кріплення розміщені знизу.
На замовлення можна зробити сейф у потрібному для Вас розмірі та кольорі.
Mangalzavod — лідер українського ринку з сегмента товарів для дому та саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах із металу: мангали, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Вся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 153 мм |
| Зовнішня ширина | 200 мм |
| Зовнішня глибина | 170 мм |
| Загальні | |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴





