Сейф для депонування GRIFFON HD.60.K.K (Україна)
30 900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00020592
Сейф для депонування GRIFFON HD.60.K.K
GRIFFON HD.60.K.K - надійний сейф для зберігання документів, печаток, грошей і цінних паперів. Має отвір для депонування. Такі сейфи успішно використовуються в магазинах, банках, пунктах обміну валют. Замикається механічним сейфовим замком на два обертові ригелі діаметром 25 мм. Додатковий відсік для зберігання цінних речей.

- Тип сейфа — для депонування.
- Сейф обладнаний відсіком, що замикається для зберігання грошей та інших цінностей.
- Система замикання - ригельна система (2 хромованих активних обертових ригелі, діаметр ригеля 25 мм).
- Товщина металу корпусу та дверей — 8 мм.
- Отвір для депонування.
- Анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги
- Колір сейфа — світло-сірий.

- Зовнішні розміри (висота х ширина х глибина) — 600 x 300 x 400 мм.
- Вага – 67 кг.
- Тип замка – ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1.
- Тип покриття — порошкове.
- Гарантія на сейф — 5 років.
- Гарантія на замок — 1 рік.
- Виробник – Паритет-К, Україна.

Компанія «Паритет-К» — лідер ринку України з виробництва та продажу сейфів і засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року компанія виробляє продукцію високої якості для потреб європейського та українського споживача.
Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001.
Компанія «Прітет-К» — єдиний в Україні серед виробників сейфів і засобів для безпечного зберігання член Асоціації Європейських систем безпеки ESSA. Виробництво та постачання єдиної продукції для ринку Європи й України.
Продукція проходить сертифікаційні випробування в Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно з європейськими стандартами EN 1143-1, EN 14450, EN 15659. У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власним конструкторським бюро.
«Парітет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів і спорудити банківські сховища.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина металу | 8 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 600 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 400 мм |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Вага | 67.0 |
| Різновид сейфа | офісні та банківські сейфи |
- Ціна: 30 900 ₴










