


Врізний сувальдний замок для дверей Bruno BR-42-L лівобічний нікель (Китай)
1 540 ₴
- В наявності
- Код: 00021471
+380 (98) 008-14-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дверний замок із засувкою Bruno BR-42-L лівосторонній нікель
Bruno BR-42-L - посилений основний замок для металевих і броньованих дверей. Усі складові замка виготовлені з високоякісної сталі для максимального захисту від злому. Сталева засувка діаметром 18,6 мм. Надійне замикання на додатковий сталевий стрижень 18 мм.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Призначення замка — основний.
- Сторонність — лівосторонній.
- Backset — 65 мм.
- Кількість ригелів — 3.
- Діаметр ригеля — 18 мм.
- Вихід ригелів — 40 мм.
- Міжцентрова відстань — 42 мм.
- Глибина — 138 мм.
- Ширина — 34 мм.
- Матеріал замка — сталь.

BRUNO — китайський виробник високоякісної фурнітури та аксесуарів для дверей, що має одну з найсучасніших виробничих ліній у світі та здобув визнання тисяч клієнтів.


П33405
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bruno |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Ліве |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 42 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 65 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴



