Пістолетний сейф SP-250G з горизонтальними відділеннями (Україна)
3 450 ₴
2 760 ₴
- В наявності
- Код: SP-250G
Сейф для зберігання зброї, пістолетний SP-250G з горизонтальними відділеннями
Пістолетний сейф SP-250G — надійне та компактне сховище, призначене для безпечного розміщення вогнепальної зброї, патронів, документів, коштів та інших цінностей. Він ідеально підходить для встановлення в меблі, а також може використовуватися в готелях і касових зонах.
Конструкція сейфу виготовлена з листової сталі, що забезпечує надійний захист вмісту. Посилений дверний отвір, загнуті всередину края дверей і приховані внутрішні петлі неабияк збільшують його стійкість до зламу.
Для зручного розміщення вмісту, сейф обладнаний двома горизонтальними відділеннями. Внутрішнє касове відділення має додаткові дверцята з металу завтовшки 2 мм, замикану замком Euro-lock з 2000 комбінаціями секретності.
Покриття виконане методом порошкового напилення (RAL 9005, чорний колір), що надає сейфу естетичного вигляду та захищає його від корозії.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Габаритні розміри:
Глибина: 25 см
Ширина: 35 см
Висота: 25 см - Глибина касового відділення: 19,5 см
- Висота касового відділення: 12,5 см
- Вага: 6,78 кг
- Товщина металу: (корпус/двері), мм: 1/2
- Колір: чорний (RAL 9005)
- Тип замка: Ключовий

КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- сейф,
- паспорт,
- інструкція,
- ключі.
Mangalzavod — лідер українського ринку із сегменту товарів для дому та саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах з металу: мангали, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Уся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 2 |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 6.78 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
- Ціна: 2 760 ₴











