Піч буржуйка BP-100RV 4 мм із радіатором і варильною поверхнею 5 мм
7 875 ₴
- В наявності
- Код: BP-100RV
Дров'яна піч-буржуйка BP-100RV 4 мм з радіатором і варильною поверхнею 5 мм
Піч-буржуйка BP-100RV - це багатофункціональна опалювальна піч, яка забезпечує ефективний обігрів приміщень і можливість приготування їжі. Працює на дровах, оснащена варильною поверхнею завтовшки 5 мм і радіаторними бічними стінками, що значно збільшує тепловіддачу.
Компактні розміри і продумана конструкція роблять піч ідеальним вибором для опалення приватних будинків, дач, гаражів, теплиць, майстерень, складів та інших приміщень, де потрібне автономне джерело тепла.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа опалювального приміщення: 50 кв.м
- Обсяг опалювального приміщення: 125 куб.м
- Номінальна потужність 7 кВт
- Максимальна потужність 8 кВт
- Коефіцієнт корисної дії 85 %
- Габарити печі з ніжками (В*Ш*Г): 700х260х486 мм
- Вага: 42 кг
- Габарити топки (В*Ш*Г): 235х192х443 мм
- Об'єм топки: 20 л
- Діаметр варильної поверхні: 14 см
- Двері топки 220х152 мм поворотні із затвором
- Двері зольної камери 43х152 мм поворотні із затвором
- Колосник 180х430 мм товщиною 10-12 мм змінний

ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Корпус печі виготовлено з листової сталі товщиною 4 мм
- Варильна поверхня має товщину 5 мм
- Основна частина корпусу виготовлена з гнутого цільного листа сталі (П-подібна форма)
- Покриття: два шари термостійкої фарби (до 800°С)
- Піч має радіаторні бічні поверхні
- Піч обладнана шибером для зміни перетину димоходу
- Приєднувальний діаметр патрубка димоходу - 108 мм під трубу діаметром 110 мм
- Має незнімні ніжки висотою 150 мм
- Тип палива: деревні брикети, дрова
- Довжина поліна (макс.): 430 мм

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- ПІч
- підставка для печі
- змінна колосникова решітка
Mangalzavod - лідер українського ринку із сегменту товарів для дому та саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах з металу: мангали, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Уся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Так |
| Площа обігріву | 65 кв.м |
| Вага | 42 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Ширина топкових дверцят | 152 мм |
| Висота топкових дверцят | 220 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Об'єм камери згоряння | 29.7 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
- Ціна: 7 875 ₴









