



Піч-буржуйка BP-50V опалювальна з варильною поверхнею 3 мм
6 075 ₴
- В наявності
- Код: BP-50V
Дров'яна піч-буржуйка BP-50V опалювальна з варильною поверхнею 3 мм
Піч-буржуйка BP-50V призначена для опалення приміщень і приготування їжі. Компактна металева конструкція працює на дровах, забезпечуючи рівномірний обігрів і можливість розігріву або приготування їжі на варильній поверхні.
Конструкцію оснащено поворотною заслінкою-шибером, розташованою в патрубку димаря, що дає змогу регулювати тягу та контролювати інтенсивність горіння. Дверцята печі мають внутрішню вставку, що забезпечує щільне прилягання і запобігає підсмоктуванню повітря.
Для правильної роботи печі рекомендується встановлення димоходу вище коника даху на 1,5-2 м. Піч має розміщуватися на негорючій основі заввишки не менше 100 мм, з відступом 300 мм з усіх боків для безпечної експлуатації.
Підходить для дач, гаражів, теплиць, тимчасових будівель і господарських приміщень.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа опалювального приміщення: 30 кв.м
- Обсяг опалювального приміщення: 75 куб.м
- Номінальна потужність 5 кВт
- Максимальна потужність 6 кВт
- Коефіцієнт корисної дії 75 %
- Габарити печі з ніжками (В*Ш*Г): 687х300х609 мм
- Вага: 30,8 кг
- Габарити топки (В*Ш*Г): 339х294х438 мм
- Об'єм топки: 44 л
- Діаметр варильної поверхні: 15 см
- Двері топки 220х200 мм поворотні із затвором
- Двері зольної камери 60х200 мм поворотні із затвором
- Колосник 270х430 мм завтовшки 10-12 мм змінний
ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Корпус печі виготовлено з листової сталі товщиною 3 мм
- Основна частина корпусу виготовлена з гнутого цільного листа сталі (П-подібна форма)
- Покриття: два шари термостійкої фарби (до 800°С)
- Піч обладнана шибером для зміни перетину димоходу
- Приєднувальний діаметр патрубка димоходу - 108 мм під трубу діаметром 110 мм
- Має незнімні ніжки висотою 150 мм
- Тип палива: деревні брикети, дрова
- Довжина поліна (макс.): 430 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Піч
- підставка для печі,
- змінна колосникова решітка.
Mangalzavod - лідер українського ринку із сегменту товарів для дому та саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах з металу: мангали, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Уся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Так |
| Площа обігріву | 45 кв.м |
| Вага | 30.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 687 мм |
| Глибина | 614 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Ширина топкових дверцят | 200 мм |
| Висота топкових дверцят | 220 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Об'єм камери згоряння | 43.7 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
- Ціна: 6 075 ₴



