Універсальний врізний замок Astex LB 92 хром (LBL 92-16/25-02)
Замок Astex LB 92 (LBL 92-16/25-02) призначений для встановлення у металопластикові та алюмінієві двері. Тип замка - врізний, оснащений роликовою клямкою. Конструкція з роликовою клямкою забезпечує фіксацію дверного полотна без використання стандартного язичка. Застосовується у дверях, де використовується ручка або інша фурнітура без механічного замикання. Міжосьова відстань - 92 мм, дорнмас - 25 мм. Передбачено додатковий отвір під середній гвинт для кріплення.
Корпус замка виготовлений зі сталі, поверхня має хромоване покриття.

ТЕХНІЧНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип замка: врізний
- Призначення: для ПВХ і алюмінієвих дверей
- Матеріал: сталь
- Покриття: хром
- Міжосьова відстань (ручка-циліндр): 92 мм
- Тип засувки: роликова
- Дорнмас (A/D): 25 мм
- Ширина планки: 16 мм
- Довжина планки (L): 292 мм
- Відстань між кріпильними гвинтами (L1): 270 мм
- Виліт ригеля (C): 16 мм
- Отвір під середній гвинт: є
- Сумісність: з більшістю дверних ручок і циліндрів

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Врізний замок Astex LB 92 (LBL 92-16/25-02)
- Пакування
ASTEX — найбільший український виробник комплектуючих для світлопрозорих конструкцій. З 2005 року компанія успішно працює на ринку віконно-дверної фурнітури, використовуючи тільки сертифіковану сировину. Завдяки стратегії активного розвитку ASTEX зарекомендував себе як надійний партнер на українському та міжнародному ринках, з понад 15-річним досвідом і командою професіоналів.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Металеві двері, Вікно, Скляні двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Міжосьова відстань | 92 мм |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Вихід ригеля | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Додаткові | |
| Механізм, що замикається | Ролик-фіксатор |
| Backset | 25 мм |
| Загальні | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 417 ₴








