


Дверна петля Astex АТ-25 (наплав 15-23,5) коричнева Ral 8019 (Україна)
319 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00023003
Петля дверна АТ-25 (наплав 15-23,5) коричнева Ral 8019
Дверна петля AT-25 призначена для встановлення дверей у системах ПВХ-профілів. Використовується для кріплення дверного полотна до рами з можливістю подальшого регулювання положення. Конструкція петлі розрахована на дверне полотно вагою до 110 кг. Модель має широкий діапазон регулювань, що дозволяє налаштовувати положення стулки під час монтажу та експлуатації.
Петля виготовлена із зносостійких матеріалів. Конструкція забезпечує стабільну роботу механізму, плавне відкривання та закривання дверей без виражених шумів. Підходить для використання в ПВХ-дверях у стандартних і складніших умовах монтажу.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Максимальна вага дверей: 110 кг
- Діапазон наплаву стулки: 15,0 - 23,5 мм
- Регулювання по горизонталі: +10 / -5 мм
- Регулювання по вертикалі: +5 / -1 мм
- Регулювання притиску: +1 / -1 мм
- Можливість регулювання в закритому положенні
- Матеріал корпусу: цинковий сплав високої міцності
- Втулки: склонаповнений поліамід для надійної і безшумної роботи
- Кріплення: гвинти під біту PZ-2 для простого і надійного монтажу
- Покриття: поліефірне порошкове, стійке до ультрафіолетового випромінювання
- Збільшена корозійна стійкість завдяки цинковому покриттю
- Гарантія на покриття: 10 років
- Гарантія на функціональність: 5 років

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Петля дверна АТ-25
- Упаковка для транспортування
ASTEX - найбільший український виробник комплектуючих для світлопрозорих конструкцій. З 2005 року компанія успішно працює на ринку віконно-дверної фурнітури, використовуючи тільки сертифіковану сировину. Завдяки стратегії активного розвитку ASTEX зарекомендував себе як надійний партнер на українському та міжнародному ринках, з більш ніж 15-річним досвідом і командою професіоналів.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Штирьова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Полімерне |
| Ширина | 103 мм |
| Висота | 97 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 110 кг |
| Комплектація петлі | Декоративний ковпачок, Кріпильний комплект |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 319 ₴
- Спосіб упаковки: Дверна петля для дверей ПВХ упакована в індивідуальний ящик. Усі комплектації упаковані в окремі запаяні пакети. Кріплення упаковано в індивідуальний пакет. Комплектація: Самонарізні гвинти для кріплення петлі все в комплекті.



