


Дверна петля Astex АТ-23 чорна Ral 9005 (наплав 15-23,5) (Україна)
363 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00023014
Накладна дверна петля АТ-23, коричнева Ral 8019 (наплав 15-23,5)
Дверна петля АТ-23 призначена для встановлення дверей у системах із ПВХ-профілю. Застосовується для дверних полотен вагою до 80 кг. Корпус петлі виготовлений із цинкового сплаву. Конструкція оснащена втулками зі склонаповненого поліаміду.
Передбачено тристороннє регулювання (за горизонталлю, вертикаллю та притиском), яке можна виконувати в закритому положенні, без демонтажу дверей.
Покриття виконано з поліефірної порошкової фарби, стійкої до ультрафіолету та корозії. Гарантія на покриття - 10 років, на функціональність - 5 років.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип: штирьова, роз'ємна
- Встановлення: навісне (накладне)
- Матеріал корпусу: цинковий сплав
- Втулки: склонаповнений поліамід
- Колір: коричневий (RAL 8019)
- Покриття: поліефірне порошкове
- Наплав стулки: від 15 до 23,5 мм
- Максимальна вага дверей: до 80 кг
- Регулювання по горизонталі: +10 / -5 мм
- Регулювання по вертикалі: +5 / -1 мм
- Регулювання за притиском: ±1 мм
- Кріплення: гвинти під біту PZ-2
- Встановлення: у закритому положенні

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- 1 шт. дверна петля AT-23
- Декоративний ковпачок
- Кріпильний комплект
- Індивідуальне пакування
ASTEX - найбільший український виробник комплектуючих для світлопрозорих конструкцій. З 2005 року компанія успішно працює на ринку віконно-дверної фурнітури, використовуючи тільки сертифіковану сировину. Завдяки стратегії активного розвитку ASTEX зарекомендував себе як надійний партнер на українському та міжнародному ринках, з більш ніж 15-річним досвідом і командою професіоналів.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Штирьова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Полімерне |
| Ширина | 103 мм |
| Висота | 97 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 80 кг |
| Комплектація петлі | Декоративний ковпачок, Кріпильний комплект |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 363 ₴
- Спосіб упаковки: Дверна петля для дверей ПВХ упакована в індивідуальний ящик. Усі комплектації упаковані в окремі запаяні пакети. Кріплення упаковано в індивідуальний пакет. Комплектація: Самонарізні гвинти для кріплення петлі все в комплекті.



