Дверна петля Astex Patriot (наплав 15-23,5) антрацит Ral 7016 (Україна)
319 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00023135
Петля дверна Patriot RAL 7016 (антрацит), наплав 15-23,5 мм
Дверна петля Patriot RAL 7016 призначена для встановлення дверей у системах ПВХ-профілів. Використовується для кріплення дверного полотна до рами та подальшого регулювання його положення.
Конструкція петлі розрахована на тривалу експлуатацію при регулярному навантаженні. Механізм забезпечує точне налаштування положення дверного полотна, що дає змогу виконати коригування для правильного прилягання та стабільної роботи дверей.
Модель виготовлена у кольорі антрацит RAL 7016. Поверхня має поліефірне порошкове покриття, яке виконує захисну функцію та зменшує вплив зовнішніх факторів, зокрема ультрафіолетового випромінювання, на зовнішній вигляд виробу під час експлуатації.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Максимальна вага дверей: 110 кг
- Діапазон наплаву стулки: від 15,0 до 23,5 мм
- Регулювання по горизонталі: +5 / -15 мм
- Регулювання по вертикалі: +6/0 мм
- Регулювання притиску: +1 / -1 мм
- Можливість регулювання в закритому положенні
- Матеріал корпусу: якісний сплав кольорових металів
- Втулки з міцного конструкційного пластику
- Кріпильні гвинти під біту PZ-2
- Покриття: цинкове
- Гарантія на поліефірне порошкове покриття - 10 років
- Гарантія на функціональність виробу - 2 роки

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Петля дверна Patriot
- Упаковка для транспортування
ASTEX - найбільший український виробник комплектуючих для світлопрозорих конструкцій. З 2005 року компанія успішно працює на ринку віконно-дверної фурнітури, використовуючи тільки сертифіковану сировину. Завдяки стратегії активного розвитку ASTEX зарекомендував себе як надійний партнер на українському та міжнародному ринках, з більш ніж 15-річним досвідом і командою професіоналів.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Штирьова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Полімерне |
| Ширина | 103 мм |
| Висота | 97 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 110 кг |
| Комплектація петлі | Декоративний ковпачок, Кріпильний комплект |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 319 ₴
- Спосіб упаковки: Дверна петля для дверей ПВХ упакована в індивідуальний ящик. Усі комплектації упаковані в окремі запаяні пакети. Кріплення упаковано в індивідуальний пакет. Комплектація: Самонарізні гвинти для кріплення петлі все в комплекті.









