Циліндр замка Astex ZZ 31x37 ключ/ключ CP/BR сатин (Україна)
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00023151
Циліндровий механізм Astex ZZ 31x37 CP/BR сатин
Циліндровий механізм Astex ZZ 31x37 призначений для встановлення у вхідні двері металеві, металопластикові та дерев’яні. Виконаний у форматі «ключ-ключ», тобто відкривання та замикання здійснюється ключем з обох сторін. Корпус механізму виготовлений зі сплаву Zamak. Ключі, піни та шайби виконані з латуні. Розмір 31x37 мм підходить для встановлення в дверні полотна товщиною від 40 до 120 мм.
Конструкція циліндра має 6 пінів, що забезпечують понад 4000 комбінацій ключа. Кулачок встановлений під кутом 30°. Ресурс роботи механізму становить не менше 100 000 циклів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип: ключ-ключ (комп'ютерний)
- Розмір: 31×37 мм
- Матеріал корпусу: цинковий сплав Zamak
- Матеріал пінів і ключів: латунь
- Колір/покриття: сатин (CP/BR)
- Кількість пінів: 6
- Кількість теоретичних комбінацій: 4000+
- Кут поворотного кулачка: 30°
- Ресурс: 100 000+ циклів
- Призначення: вхідні металеві, ПВХ, дерев'яні двері

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Циліндр Astex 31×37
- 5 ключів (латунні)
- Кріпильний гвинт
- Пакування
ASTEX — найбільший український виробник комплектуючих для світлопрозорих конструкцій. З 2005 року компанія успішно працює на ринку віконно-дверної фурнітури, використовуючи тільки сертифіковану сировину. Завдяки стратегії активного розвитку ASTEX зарекомендував себе як надійний партнер на українському та міжнародному ринках, з понад 15-річним досвідом і командою професіоналів.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Сплав ZAMAK |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 33 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
- Ціна: 199 ₴












