Циліндр замка Astex ZZ 40x60T ключ-тумблер CP/BR сатин (Україна)
249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00023156
Циліндровий механізм Astex ZZ 40x60T ключ-тумблер CP/BR сатин
Циліндровий механізм Astex ZZ 40x60T призначений для встановлення у двері різних типів: металеві, металопластикові та дерев’яні. Корпус виготовлений зі сплаву Zamak, внутрішні елементи - з латуні.
Конструкція оснащена 6-піновим механізмом, що забезпечує понад 4000 комбінацій ключа. Поворотний кулачок розташований під кутом 30°. Матеріали конструкції стійкі до робочого зношування та впливу корозії. Модель використовується як циліндровий механізм замикання для дверних конструкцій різного типу.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип: ключ-тумблер (комп'ютерний)
- Розмір: 40x60 мм
- Матеріал корпусу: цинковий сплав Zamak
- Матеріал внутрішніх елементів: латунь
- Колір/покриття: сатин (CP/BR)
- Кількість пінів: 6
- Кількість ключів: 5 шт.
- Теоретична кількість комбінацій: понад 4000
- Ресурс: не менше 100 000 циклів
- Призначення: металеві, металопластикові, дерев'яні двері
- Особливість: антивандальний кулачок (кут 30°)
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Циліндровий механізм Astex ZZ 30x40T
- 5 комп'ютерних ключів
- Кріпильний гвинт
- Упаковка
ASTEX - найбільший український виробник комплектуючих для світлопрозорих конструкцій. З 2005 року компанія успішно працює на ринку віконно-дверної фурнітури, використовуючи тільки сертифіковану сировину. Завдяки стратегії активного розвитку ASTEX зарекомендував себе як надійний партнер на українському та міжнародному ринках, з більш ніж 15-річним досвідом і командою професіоналів.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Сплав ZAMAK |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 33 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
- Ціна: 249 ₴












