Петля дверна Astex AT — Hinge АВ 100х63х2 бронза (пара) (Україна)
100 ₴/пара
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00023176
Універсальна дверна петля ASTEX AT - Hinge АВ 100х63х2 бронза
Петлі ASTEX AT - Hinge AB призначені для встановлення на міжкімнатні двері. Модель виконана у форматі «метелик», що дозволяє проводити монтаж без фрезерування дверного полотна та коробки.
Виріб виготовлений зі сталевого сплаву. Поверхня має багатошарове гальванічне нанопокриття у кольорі сатин/хром (матовий нікель). Покриття виконує захисну функцію та зменшує вплив корозії під час експлуатації. Конструкція петлі є універсальною, тому підходить для встановлення як на праві, так і на ліві двері. Максимальне навантаження на одну петлю - до 15 кг, що дає можливість використовувати її з більшістю стандартних міжкімнатних дверних полотен.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип: дверна петля "метелик"
- Призначення: для міжкімнатних дверей
- Монтаж: без фрезерування, накладний
- Матеріал: сталь
- Покриття: матовий нікель (сатин/хром)
- Розмір: 100×63×2 мм
- Навантаження: до 15 кг на одну петлю
- Універсальність: підходить для правих і лівих дверей

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Петлі ASTEX AT — Hinge АВ — 2 шт. (пара)
- Пакування
ASTEX — найбільший український виробник комплектуючих для світлопрозорих конструкцій. З 2005 року компанія успішно працює на ринку віконно-дверної фурнітури, використовуючи тільки сертифіковану сировину. Завдяки стратегії активного розвитку ASTEX зарекомендував себе як надійний партнер на українському та міжнародному ринках, з понад 15-річним досвідом і командою професіоналів.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Прихована |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Матовий нікель |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 105 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 15 кг |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 100 ₴/пара









