Дверна ручка на розетці Astex AT — Lokus rose (BN нікель) (Україна)
315 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 00023194
Ручка на розетці дверна ASTEX AT - Lokus rose BN нікель
Дверна ручка ASTEX AT - Lokus rose призначена для встановлення на вхідні та міжкімнатні двері. Підходить для дверних полотен з дерева, металу та металопластику. Ручка виконана у форматі натискної моделі на розетці. Конструкція розетки закриває кріплення, тому на лицьовій частині відсутні відкриті монтажні отвори. Корпус ручки виготовлений з алюмінію, основа - зі сталі. Поверхня має багатошарове нікелеве покриття.
Використовується як елемент дверної фурнітури для відкривання та закривання дверей.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип: на розетці
- Призначення: для вхідних і міжкімнатних дверей
- Механізм: натискний
- Матеріал ручки: алюміній
- Матеріал розетки: сталь
- Покриття: нікелеве, гальванічне
- Колір: BN (сатин/нікель)
- Тип встановлення: приховане кріплення (без видимих отворів)

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Пара ручок (внутрішня + зовнішня)
- Кріпильний комплект
- Штифт
- Пакування
ASTEX — найбільший український виробник комплектуючих для світлопрозорих конструкцій. З 2005 року компанія успішно працює на ринку віконно-дверної фурнітури, використовуючи тільки сертифіковану сировину. Завдяки стратегії активного розвитку ASTEX зарекомендував себе як надійний партнер на українському та міжнародному ринках, з понад 15-річним досвідом і командою професіоналів.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Покриття | Нікель |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 65 мм |
| Довжина ручки | 121 мм |
| Діаметр розетки | 53 мм |
| Ширина розетки/планки | 11 мм |
| Висота розетки/планки | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Нікель полірований |
- Ціна: 315 ₴








