



Мангал-барбекю Mzavod Прометей на 12 шампурів 4мм, на дровниці (Україна)
10 688 ₴
8 550 ₴
- В наявності
- Код: 00027354
Мангал-барбекю Mzavod Прометей на 12 шампурів 4 мм з термометром та дровницею
Мангал-барбекю Прометей призначений для приготування страв на відкритому вогні та поєднує міцність конструкції з сучасним дизайном.
Мангал виготовлений із сертифікованої сталі високої якості з використанням технології лазерного різання. Серійне виробництво дозволяє отримати доступний продукт без втрати якості. Всі елементи конструкції виготовляються з нетоксичних матеріалів і проходять контроль якості, що забезпечує довговічність використання.
Жаровня-барбекю з кришкою та термометром виготовлена зі сталі товщиною 4 мм та покрита чорною термостійкою емаллю з температурною стійкістю до 800°С. Додаткові зварні підсилення з труби 15×15 мм підвищують жорсткість конструкції та зменшують ризик деформації при нагріванні.
Кришка оснащена петлями та фіксаторами для утримання у відкритому положенні. Повітровідвідний клапан дозволяє регулювати температуру всередині жаровні. Вбудований термометр дозволяє контролювати температуру під час приготування.
Розбірна дровниця забезпечує постійний доступ до дров. До дровниці можуть кріпитися дві знімні бічні полиці та знімний столик по всій довжині конструкції.
Мангал має стильний зовнішній вигляд та може використовуватися як функціональний елемент для саду або зони відпочинку.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип виробу: мангал-барбекю на дровниці
- Модель: Прометей
- Кількість шампурів: 12 шт
- Товщина металу жаровні: 4 мм
- Матеріал: сталь
- Покриття жаровні: термостійка емаль до 800°С
- Покриття дровниці, полиць та столика: полімерно-порошкове
- Кришка: є
- Термометр: є
- Повітровідвідний клапан: є
- Підсилення конструкції: труба 15×15 мм
- Дровниця: розбірна
- Можливість встановлення бокових полиць: є
- Можливість встановлення столика: є
- Вага без упаковки: 36,4 кг

Розміри жаровні:
- Розмір жаровні (Д×Ш×В): 810х320х280 мм
- Габарит жаровні (Д×Ш×В): 980х365х280 мм
Габарити дровниці:
- Без полиць і столика: 867х367х800 мм
- З полицями і столиком: 1462х565х800 мм
Загальні габарити мангалу:
- Без полиць і столика: 980х367х1065 мм
- З полицями і столиком: 1462х565х1065 мм
Mangalzavod - лідер українського ринку із сегменту товарів для дому і саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах з металу: мангали, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Уся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Комплектація кришкою | Є |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Наявність додаткової полиці | 3 (шт.) |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 810 мм |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Висота робочої поверхні | 280 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1462 мм |
| Ширина | 367 мм |
| Висота | 1065 мм |
| Вага | 36.4 кг |
- Ціна: 8 550 ₴



