Чохол Mzavod для мангалу-барбекю Прометей-Гефест на 9 шампурів, сірий (Україна)
1 538 ₴
1 230 ₴
- В наявності
- Код: 00027349
Захисний чохол для мангалу-барбекю Mzavod Гефест 9 шампурів, сірий
Чохол для мангалу-барбекю Гефест призначений для збереження комплектності та захисту мангалу від негативних зовнішніх впливів.
Чохол дозволяє зберігати не тільки мангал, але й шампури та інше приладдя, необхідне для приготування шашлику, забезпечуючи порядок і зручність під час зберігання та транспортування.
Матеріал Oxford, з якого виготовлений чохол, витримує складні погодні умови, ультрафіолетове випромінювання та механічні навантаження. Завдяки цьому чохол може служити довгі роки та допомагає зберігати мангал у належному стані.
Виробник використовує нетоксичну термостійку фарбу, яка витримує температуру до 800°С.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип виробу: чохол для мангалу
- Призначення: для мангалу-барбекю Гефест на 9 шампурів
- Матеріал: Oxford
- Щільність матеріалу: 390
- Довжина: 83 см
- Ширина: 40 см
- Висота: 111 см
Mangalzavod - лідер українського ринку із сегменту товарів для дому і саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах з металу: мангали, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Уся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 1110 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 1 230 ₴








