Офісний сейф СБЕ-1220/2 чорний (Україна)
11 475 ₴
9 180 ₴
- В наявності
- Код: 00027334
Офісний сейф СБЕ-1220/2, 2 секції з касою, 3 ригелі, чорний
Офісний сейф серії СБЕ призначений для зберігання документів, грошей, печаток та інших цінностей. Сейф оснащений касовим відділенням для зберігання готівки та важливих предметів.
Корпус сейфа виготовлений зі сталевих листів товщиною 1 мм, дверна плита — 1,5 мм. Сейф має двосекційну конструкцію — кожна секція оснащена окремими дверима та закривається ключовим сувальдним замком з трьома ригелями діаметром 10 мм з горизонтальним замиканням.
Верхня секція оснащена однією знімною полицею та касовим відділенням, яке закривається замком Euro-lock із секретністю 2000 комбінацій. Нижня секція розділена однією знімною полицею.
Сейф пофарбований порошковою фарбою, що забезпечує захист від корозії та приємний зовнішній вигляд.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип сейфа: офісний
- Серія: СБЕ
- Конструкція: двосекційний
- Товщина металу корпусу: 1 мм
- Товщина дверної плити: 1,5 мм
- Основний замок: ключовий, сувальдний
- Кількість ригелів: 3 шт (на кожну секцію)
- Діаметр ригелів: 10 мм
- Тип замикання: горизонтальний
- Касове відділення: є (у верхній секції)
- Замок касового відділення: Euro-lock
- Секретність замка: 2000 комбінацій
- Полиці:
— верхня секція — 1 знімна полиця
— нижня секція — 1 знімна полиця - Тип фарбування: порошкове
- Захист покриття: антикорозійний
- Висота: 122 см
- Ширина: 44 см
- Глибина: 36 см
- Вага: 39,2 кг
Під замовлення можна зробити сейф в потрібному для Вас розмірі і кольорі.
Mangalzavod - лідер українського ринку із сегменту товарів для дому і саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах з металу: мангали, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Уся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1220 мм |
| Зовнішня ширина | 440 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Загальні | |
| Вага | 39.2 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць | 2 шт. |
- Ціна: 9 180 ₴











