Офісний сейф CБП-720 антрацитово-сірий (Україна)
10 613 ₴
8 490 ₴
- В наявності
- Код: 00027343
Офісний сейф СБП-720 з касою, сувальдний замок 2 ригелі, антрацитово-сірий
Офісний сейф серії СБП призначений для зберігання документів, грошей, печаток та інших цінностей. Сейф оснащений касовим відділенням для зберігання готівки та важливих предметів.
Двері сейфа виконані за конструкцією фальшпанель - внутрішня частина дверей додатково закрита металевим листом. Товщина дверної конструкції становить 55 мм, товщина лицьової панелі - 2+1 мм. У фальшпанелі передбачені комірки-кишені та гачки для розміщення різного приладдя.
Сейф оснащений ключовим сувальдним замком з двома ригелями діаметром 16 мм з горизонтальним замиканням, що забезпечує захист документів та цінностей від стороннього доступу.
Касове відділення закривається окремим замком Euro-lock із секретністю 2000 комбінацій.
Корпус сейфа пофарбований порошковою фарбою, що забезпечує захист від корозії та приємний зовнішній вигляд.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип сейфа: офісний
- Серія: СБП
- Конструкція дверей: фальшпанель
- Товщина дверної конструкції: 55 мм
- Товщина лицьової панелі: 2+1 мм
- Основний замок: ключовий, сувальдний
- Кількість ригелів: 2 шт
- Діаметр ригелів: 16 мм
- Тип замикання: горизонтальний
- Касове відділення: є
- Замок касового відділення: Euro-lock
- Секретність замка: 2000 комбінацій
- Додатково: кишені та гачки у фальшпанелі
- Тип фарбування: порошкове
- Захист покриття: антикорозійний
- Висота: 72 см
- Ширина: 44 см
- Глибина: 36 см
- Вага: 30,2 кг
Під замовлення можна зробити сейф в потрібному для Вас розмірі і кольорі.
Mangalzavod - лідер українського ринку із сегменту товарів для дому і саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах з металу: мангали, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Уся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 720 мм |
| Зовнішня ширина | 440 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Загальні | |
| Вага | 30.2 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 8 490 ₴












