Офісний сейф CБП-1600/4 антрацитово-сірий (Україна)
24 825 ₴
19 860 ₴
- В наявності
- Код: 00027346
Офісний секційний сейф CБП-1600/4, на 4 відділення з касою, ключові замки, антрацитово-сірий
Офісний сейф серії СБП призначений для зберігання документів, грошей, печаток та інших цінностей. Сейф оснащений касовим відділенням для зберігання готівки та важливих дрібних предметів.
Двері сейфа виконані за конструкцією фальшпанель - внутрішня частина дверей додатково закрита металевим листом. Товщина дверної конструкції становить 55 мм, товщина лицьової панелі - 2+1 мм. У фальшпанелі розміщені комірки-кишені та гачки для зберігання різного приладдя.
Сейф є чотирьохсекційним, кожна секція має окремі двері та закривається ключовим сувальдним замком з двома ригелями діаметром 16 мм з горизонтальним замиканням.
Верхня секція обладнана касовим відділенням, яке закривається замком Euro-lock із секретністю 2000 комбінацій.
Корпус сейфа пофарбований порошковою фарбою, що забезпечує захист від корозії та приємний зовнішній вигляд.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип сейфа: офісний, секційний
- Серія: СБП
- Кількість секцій: 4
- Конструкція дверей: фальшпанель
- Товщина дверної конструкції: 55 мм
- Товщина лицьової панелі: 2+1 мм
- Основний замок: ключовий, сувальдний
- Кількість замків: 4 (по одному на секцію)
- Кількість ригелів на двері: 2 шт
- Діаметр ригелів: 16 мм
- Тип замикання: горизонтальний
- Касове відділення: є (у верхній секції)
- Замок касового відділення: Euro-lock
- Секретність замка: 2000 комбінацій
- Додатково: кишені та гачки у фальшпанелі
- Тип фарбування: порошкове
- Захист покриття: антикорозійний
- Висота: 160 см
- Ширина: 44 см
- Глибина: 36 см
- Вага: 71,3 кг
Під замовлення можна зробити сейф в потрібному для Вас розмірі і кольорі.
Mangalzavod - лідер українського ринку із сегменту товарів для дому і саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах з металу: мангали, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Уся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Антрацит |
| Кількість секцій | 4 |
| Наявність трейзера | Так |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1600 мм |
| Зовнішня ширина | 440 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Загальні | |
| Вага | 71.3 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 19 860 ₴












