
Завіса RDA 100*3*2,5 (1 підш, сталь) хром матовий ліва (Китай)
288 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 00027623
+380 (98) 008-14-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завіса дверна RDA 100×75×2,5 мм ліва, 1 підшипник, сталь, хром матовий
Дверна завіса RDA 100 мм - це надійна врізна петля для дверей, призначена для встановлення на дерев’яні міжкімнатні та вхідні двері.
Модель оснащена 1 підшипником, що забезпечує плавний хід дверей та зменшує зношування при експлуатації.
Завіса виготовлена зі сталі, що гарантує міцність і довговічність, а покриття у кольорі матовий хром додає сучасного вигляду та захищає від корозії.
Петля є лівосторонньою, що потрібно враховувати при встановленні.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип товару: дверна завіса
- Тип петлі: врізна
- Сторона відкривання: ліва
- Матеріал: сталь
- Колір: хром матовий
- Розмір: 100 мм
- Ширина: 74 мм
- Товщина: 2,5 мм
- Кількість підшипників: 1
- Принцип кріплення: врізний
RDA — виробник якісної дверної фурнітури, продукція якого відповідає українським ГОСТам і європейським стандартам, забезпечуючи надійність, зручність і сучасний зовнішній вигляд.

П66299
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RDA |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Ліве |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина | 74 мм |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴



