Блок живлення 12В/2А SEVEN PS-767W (Україна)
297 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: PS767W
Блок живлення 12В/2А SEVEN PS-767W герметичний, IP67, 25Вт
SEVEN PS-767W - це блок живлення, призначений для формування напруги, необхідної системі, з напруги електричної мережі. Пристрій забезпечує стабільне живлення обладнання та підходить для використання в різних системах, де потрібна вихідна напруга 12В.
Модель виконана у герметичному вологостійкому корпусі зі ступенем захисту IP67, що дозволяє надійно захищати внутрішні елементи від впливу вологи та зовнішніх факторів. Блок живлення призначений для встановлення в підрозетники та має потужність 25 Вт.
Для безпечної та стабільної роботи передбачено захист від короткого замикання, перенапруги, перевантаження, перегріву та витоку на землю. Пристрій розрахований на роботу в температурному діапазоні від -20 °C до +50 °C.
Блоки живлення PS-767W пройшли додаткове тестування LVD і EMC safety standard, що підтверджує їх відповідність вимогам безпеки та електромагнітної сумісності.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Модель: SEVEN PS-767W
- Тип: імпульсний блок живлення
- Вхідна напруга: 110-240В
- Вихідна напруга: 12В
- Сила струму на виході: 2А (25Вт)
- Ступінь захисту: IP67
- Робоча температура: -20 °C ~ +50 °C
- Габарити: 505025 мм
ОСОБЛИВОСТІ:
- Герметичний вологостійкий корпус.
- Підходить для встановлення в підрозетники.
- Має комплексний захист для безпечної експлуатації.
- Пройшов додаткове тестування LVD і EMC safety standard.
- Підходить для стабільного живлення систем із напругою 12В.
Компанія SEVEN Systems упродовж 5 років займає лідерські позиції на ринку обладнання за системами контролю доступу, а зокрема за автономними рішеннями. Щорічно є учасниками в профільових виставках, як-от Expert Security та IntrererBuildExpo.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 |
| Ширина | 50 |
| Вихідний струм, не більш ніж | 2.08 А |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Вихідна напруга | 12.4 В |
| Тип монтажа | Поверхневий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Дистанційне керування | Немає |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальна вихідна напруга | 11.6 В |
| Вага | 0.076 |
| Ступінь захисту IP | 67 |
- Ціна: 297 ₴








