



Блок живлення 12В/2А SEVEN PS-765W (Україна)
258 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: PS765W
Імпульсний блок живлення SEVEN PS-765W 12V/2A у вологостійкому корпусі з захистом та індикацією
SEVEN PS-765W - це блок живлення, призначений для формування напруги, необхідної для роботи обладнання, від електричної мережі. Пристрій забезпечує стабільне живлення та може використовуватися в різних системах, де потрібна вихідна напруга 12 В.
Модель виконана у вологостійкому корпусі із захистом від дощу, що дозволяє використовувати її в умовах, де потрібен додатковий захист від вологи. Конструкцією передбачено місце для комутації дротів, що спрощує монтаж і підключення.
Додатковою перевагою є можливість розміщення всередині контролера для СКУД або приймачів для відеоспостереження, що робить блок живлення практичним рішенням для систем безпеки та контролю доступу.
Блок живлення є імпульсним джерелом живлення та виконаний у пластиковому корпусі. Для безпечної та стабільної роботи передбачено захист від короткого замикання, перенапруги, перевантаження, перегріву та витоку на землю. Також модель оснащена індикацією.
Пристрій стабільно працює в температурному діапазоні від -20 °C до +50 °C. Блоки живлення PS-765W пройшли додаткове тестування LVD та EMC safety standard.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Модель: SEVEN PS-765W
- Тип: імпульсний блок живлення
- Вхідна напруга: 110-240В
- Вихідна напруга: 12В
- Сила струму на виході: 2А (24Вт)
- Корпус: пластиковий
- Робоча температура: –20 °C ~ +50 °C
- Габарити: 1509035 мм
ОСОБЛИВОСТІ:
- Вологостійке виконання із захистом від дощу.
- Передбачене місце для комутації дротів.
- Можливість розміщення всередині контролера для СКУД або приймачів для відеоспостереження.
- Захист від КЗ, перенапруги, навантаження, перегріву та витоку на землю.
- Наявність індикації.
- Додаткове тестування LVD та EMC safety standard.
Компанія SEVEN Systems упродовж 5 років займає лідерські позиції на ринку обладнання за системами контролю доступу, а зокрема за автономними рішеннями. Щорічно є учасниками в профільових виставках, як-от Expert Security та IntrererBuildExpo.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 |
| Ширина | 90 |
| Вихідний струм, не більш ніж | 2 А |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вихідна потужність | 24 Вт |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип монтажа | Поверхневий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальна вихідна напруга | 12 В |
- Ціна: 258 ₴



