



Чаша для вогнища Mzavod Етна 60×60×22,8 см зі сталі 2 мм чорна (Україна)
5 550 ₴
4 440 ₴
- В наявності
- Код: 00027818
Вулична чаша для вогнища Mzavod Етна 60×60×22,8 см зі сталі 2 мм чорна
Чаша для вогнища Mzavod Етна виготовлена із жаростійкої сталі товщиною 2 мм та призначена для використання як вогнище для багаття і приготування їжі на відкритому вогні. Конструкція має термостійке покриття чорного кольору, яке витримує температуру до 800°C.
Модель оснащена знімним дном та зварною конструкцією. Для виготовлення використовується сертифікована сталь і нетоксична термостійка емаль. Компактні розміри дозволяють використовувати чашу на подвір’ї, терасі або під час відпочинку на природі.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип товару: чаша для вогнища
- Виробник: Mzavod
- Модель: Етна
- Призначення: для багаття та приготування їжі на відкритому вогні
- Матеріал: жаростійка сталь
- Товщина сталі: 2 мм
- Тип конструкції: зварна
- Тип дна: знімне
- Тип покриття: термостійка емаль
- Колір: чорний
- Максимальна температура покриття: до 800°C
- Габарити (ДхШхВ): 60×60×22,8 см
- Вага: 13,8 кг
Mangalzavod - лідер українського ринку із сегменту товарів для дому і саду. Компанія з 2012 року спеціалізується на виробах з металу: мангали, буржуйки, сейфи та меблі Loft. Уся продукція виробляється на високоточному лазерному обладнанні із сертифікованої сталі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mangalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 228 мм |
| Вага | 13.8 кг |
- Ціна: 4 440 ₴



